Mitsubishi
f

f TL başlangıç fiyatı

AKILLI 4 ÇEKER SİSTEMİ

Mitsubishi Motors’un arazi performansı konusundaki dünyaca ünlü mühendisliğinin son tasarımlarından olan Outlander’ın 4 çeker sistemi, her türlü yol koşuluna uyum sağlıyor. Sistem, gücü ön ve arka tekerlekler arasında dağıtarak mükemmel sürüş konforu sunuyor.

BI-LED FARLAR

Outlander’ın yeni nesil BI-LED farları ve entegre led gündüz farları, aydınlatma fonksiyonunun yanı sıra aracın yüksek prestiji çizgisini de yansıtıyor. Yüksek teknolojili aydınlatma sistemine sahip farların enerji tüketimi daha düşük ve gün ışığına daha yakın ışık veriyor.

OTOMATİK BAGAJ KAPAĞI

Yeni Outlander’ın bagaj kapağını açmak ya da kapatmak için araçtan inmenize gerek yok. Sadece tek tuşa basarak aracın bagaj kapağını hem açıp hem de kapatabilirsiniz.

AKILLI MULTİMEDYA

Outlander’ın multimedya sistemi Android işletim sistemine sahip ve akıllı telefonunuzla uyum sağlıyor. Bu sayede akıllı telefonunuzda bulunan uygulamalara rahatlıkla erişebilir, yolculuk keyfinizi daha da arttırabilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ SIRA KOLTUKLAR

Yeni Outlander’ın üçüncü sıra koltukları, 7 kişinin rahatça seyahat etmesine olanak veriyor. Özellikle kalabalık aileler için ideal olan üçüncü sıra koltuklar rahatlıkla açılıp katlanabiliyor ve dört ayrı kademede ayarlanabiliyor.

ÇEVRECİ VE EKONOMİK

Performans ve ekonomiyi bir arada sunan Yeni Outlander; 0,33 Cd sürtünme katsayısı, Auto Stop&Go (AS&G) sistemi ve 1.525 kg’lık düşük ağırlığıyla 100 km’de ortalama 6,4 litre yakıt tüketiyor. Ortalama 149 g/km’lik CO2 emisyonuyla, sınıfına oranla çevreyi daha fazla koruyor.