Mitsubishi
f

f TL başlangıç fiyatı

GELECEĞE MERHABA

Yeni BlueTec® Canter, çığır açan özellikleriyle sınıfının standartlarını yeniden belirleyecek. Heyecan verici yeni tasarımı, artan sürüş performansı, eksiksiz güvenlik özellikleri ve kazandıran yakıt ekonomisiyle Yeni Canter, hafif kamyonların geleceğini bugünden belirliyor.

Çevre Dostu Teknolojiler

Performanstan taviz vermeden daha fazla yakıt ekonomisi sağlayan motor, aynı zamanda düşük emisyon değerleriyle çevreyi koruyor. Start&Stop sistemi, dizel partikül filtresi (DPF) ve BlueTec teknolojisi (SCR) sayesinde Yeni BlueTec® Canter emisyon standartlarına uygun olmasının yanı sıra, önceki modele göre %8 oranında yakıt ekonomisi de sağlıyor.

Yeni Nesil Euro VI Motor

Canter’in 3.0 lt, 4 silindirli, DPF, EGR ve SCR sistemli, Euro VI emisyon sınıfındaki, Common Rail enjeksiyon sistemine sahip 4P10 turbo motoru; İç güç, performans ve verimlilik açısından tam anlamıyla kusursuz bir motor. Daha hafif bir tasarıma sahip olan bu motor, her yük ve her yol koşulunda size sahip olmak istediğiniz gücü sunabiliyor. Canter’in motor performansı, daha geniş bir devir aralığında doğrusal ivmelenme ve sarsıntısız tork tepkisi için optimize edildi.